• dveře protipožární prosklené
  • protipožární dveře ocelové
  • Požární vrata
  • Protipožární dveře
  • protipožární dveře prosklené
  • Protipožární dveře
 

Nejsou dveře jako dveře

Vchodové i interiérové dveře výrazně spoluutvářejí celkový dojem, kterým byt či dům působí. Vchodové dveře jsou to první, co vaše návštěvy uvidí, interiérové dveře zase dávají šmrnc a styl každému bytu

 

Když si dveře vybíráte, kromě jejich kvality je nejdůležitější právě design. Tedy celkový styl, barva, kombinace materiálů apod. Ať už chcete do dveří investovat více či méně, pořád budete mít široký výběr možností, jaké dveře vybrat.

Vchodové dveře do rodinného domu můžete vybrat například plastové. Mají nejširší paletu různých provedení, mohou být částečně prosklené, dvoukřídlé, extra zabezpečené. V neposlední řadě mají plastové vchodové dveře dlouhou životnost a na trhu patří k těm nejlevnějším.

Vchodové dveře do bytového domu a administrativní či komerční budovy jsou nejvhodnější hliníkové. Hliníkové dveře vypadají nově a luxusně i po deseti letech, jsou velmi odolné a mají extrémně dlouhou životnost. Jsou dražší, ale u frekventovaných vchodů se jednoznačně vyplatí.

Interiérové dveře jsou z pohledu designu asi nejdůležitější. Vídáte je totiž každý den. Moderní interiérové dveře mohou rozjasnit i panelákový byt, dají interiéru styl a budou vám dělat radost. A nezáleží tolik na tom, jestli zvolíte dveře klasické nebo posuvné. Interiérové dveře jsou vyráběny z dřevovláknitých desek MDF nebo HDF, nejedná se tak o klasický "plast".

Obecně platí, že čím vyšší cena, tím vyšší kvalita a dveře nejsou výjimkou. Ale takové plastové dveře seženete opravdu levně a přitom se nejedná o podřadné dveře. Plastové dveře jsou naopak v poměru cena - kvalita na prvním místě. Proto si můžete i s nižším rozpočtem dovolit kvalitní plastové dveře. Od koho však dveře koupit?

Prodejců dveří je celá řada. Obecně se doporučuje vybrat si takového prodejce dveří, který kromě internetových stránek provozuje také kamenné prodejny, kam si můžete osobně zajít. Poradit se, prohlédnout si katalogy a dveře naživo. V neposlední řadě máte také místo, kde můžete jít řešit případné problémy s dveřmi.

Zdroj:https://magazin.aktualne.cz/nejsou-dvere-jako-dvere-luxus-s-malym-i-velkym-rozpoctem/r~b8189f523f8d11e7886d002590604f2e/?redirected=1504074295