• dveře protipožární prosklené
  • protipožární dveře ocelové
  • Požární vrata
  • Protipožární dveře
  • protipožární dveře prosklené
  • Protipožární dveře
 

Bezpečnostní ocelové dveře RC3

Jediná společnost na tuzemském trhu, která vyrábí dvoukřídlé bezpečnostní dveře RC3 s požární úpravou!

Ocelové bezpečnostní dveře RC3 s automatickým uzamykáním

jednokřídlové, dvoukřídlové a nebo protipožární. 

URČENÍ

Bezpečnostní plné hladké dveře RC3 se používají pro vnitřní a vnější uzávěry se zvýšenými požadavky na bezpečnost proti násilnému vniknutí. Jsou otevírané směrem do chráněného prostoru nebo směrem ven z chráněného prostoru, a to jak bez požadavků z hlediska požární ochrany, tak i na uzávěry, na které jsou kladeny požadavky požární ochrany.

BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDA: RC3

POŽÁRNÍ ODOLNOST: EI 60 / EW 90 DP1

CHARAKTERISTIKA:

Konstrukce ADORY IV - RC3 je tvořena zesíleným vnitřním jaklovým rámem a dvěma plášti z pozinkovaného plechu tl.1,5 mm. Uvnitř jsou požární výplně a celoplošné zateplení deskovou minerální vatou. Vnitřní konstrukce je provedena tak, že splňuje požární odolnost EI60/EW90 DP1.

Pasivní křídla dvoukřídlových dveří mají provedeno pancéřování táhel rozvory, která křídlo aretuje do podlahy a do nadpraží zárubně. Křídla jsou osazena zátěžovými závěsy a trny proti vysazení.

Ocelové bezpečnostní dveře RC3 jsou vybaveny tříbodovým bezpečnostním zámkem Secury automatic 2116 (alternativně s motorovým ovládáním) nebo samozamykacím mechanickým čtyřbodovým zámkem ABLOY EL 166. Oba typy zámků se uzamykají při každém zavření dveřního křídla, takže bezpečnostní funkce dveří je aktivována ihned a ne až po uzamčení dveří klíčem.

Zárubeň je bezpečnostní dvourámová, zhotovená z pozinkovaného plechu tl.2mm. Má zátěžové závěsy, pancéřování otvorů pro střelky (závory) zámků a otvory pro trny křídel. Zárubeň se osazuje do ocelového bezpečnostního "H" rámu, který je součástí dodávky dveřního kompletu.

OMEZENÍ:

U dvoukřídlových bezpečnostních dveří nelze v případě dvou samozavíračů použít automatickou rozvoru nebo automatické zástrče. Rovněž nelze použít panikový systém na pasivním křídle. To musí být vždy aretováno mechanickou překlopnou zástrčí vedenou vnitřkem křídla.

Bezpečnostní dveře RC3

Bezpečnostní ocelové dveře RC3 s automatickým uzamykáním, jednokřídlové a dvoukřídlové, otevíravé směrem do chráněného prostoru i směrem ven z chráněného prostoru, stejná konstrukce pro požární dveře i dveře bez PO cena montáže je závislá na místu montáže a stavební připravenosti, kalkuluje se dle konkrétních podmínek. Dveře s elektroovládáním neobsahují čtečky, jejich napojení a příslušný software je předmětem dodávky dvoukřídlových dveří. Pasivní křídlo vybaveno mechanicky výsuvnou zástrčí Metalux. Zámky mají panikovou funkci - vnitřní klikou lze dveře kdykoliv otevřít.

 

Vybavení:

nosný "H" rám

dvoudílná zárubeň

4x speciální závěs BB kovo

3x trn proti vysazení

hliníkové kování AC-T Plus, BT3, s krytým vnějším otvorem vložky

bezpečnostní cylindrická vložka BT3 35/40

 

            

 

V Případě zájmu o bezpečnostní dveře RC3 nás kontaktujte na: mob.: +420 774 402 858 nebo email: jezek@bbkovo.cz