• dveře protipožární prosklené
  • protipožární dveře ocelové
  • Požární vrata
  • Protipožární dveře
  • protipožární dveře prosklené
  • Protipožární dveře
 

Ocelové zárubně

K požárním / protipožárním dveřím jsou samozřejmě zcela nezbytné také ocelové zárubně, bez nich dveře nemohou zcela dokonale plnit svou funkci a dostát požadavkům na požární odolnost. V případě požáru, který by ocelové zárubně poškodil, dveře vypadnou, to znamená pochopitelně, že požární uzávěr (tzn. sestava dveří a zárubní) selhal. Konkrétní požadavky jsou zakotveny ve Vyhlášce č. 202/1999 Sb., která stanovuje, citujeme, technické podmínky požárních dveří, kouřotěsných dveří a kouřotěsných požárních dveří.

Zároveň se počítá se zavedením normy, která bude stanovovat, že v případě osazení ocelových zárubní požárními dveřmi bude nutné, aby obě části pocházely od stejného výrobce. Jinak požární uzávěr nevyhoví kolaudačnímu rozhodnutí.

 

Ocelová zárubeň - varianty

V našem sortimentu najdete jak typové ocelové zárubně, tak jsme schopni dodat i atypické ocelové zárubně. V tom případě vám na všechny výrobky zpracujeme cenovou kalkulaci. Mohou být rovněž s těsněním nebo bez něj, v případě atypického provedení ocelových zárubní prosím svůj požadavek v objednávce upřesněte.

Také nabízíme ocelové zárubně bez povrchové úpravy (pouze pozinkovaný plech). Varianta s povrchovou úpravou je nalakována vypalovanou práškovou barvou komaxit. Výslednou barvu si lze vybrat podle standardu vzorníku RAL. Případně si můžete zvolit nadstandardní provedení ocelových zárubní: obklad mosazí nebo nerezem.

Naše ocelové zárubně najdou uplatnění v rámci občanské, průmyslové i speciální výstavbě. Konkrétní typ lze vybrat s ohledem na požadovanou odolnost či použití, frekvenci používání atd.

 

Proč naše ocelové zárubně?

BB-Kovo je především společnost s více než pětadvacetiletými zkušenostmi. Během této doby jsme si ujasnili, že chceme maximální důraz klást na funkčnost a perfektní provedení. V případě protipožárních dveří a ocelových zárubní platí, že máte-li vysoké nároky na protipožární dveře a ocelové zárubně, máte také vysoké nároky na vlastní bezpečnost.

Nízká cena je vždy následkem kompromisu, ke kterému se uchylovat nechceme. Naše ocelové zárubně disponují kvalitnějšími panty a vyznačují se silnější tloušťkou plechu. Od ostatních se odlišujeme vyšší cenou i vyšší kvalitou.

 

V Případě zájmu o ocelové zárubně nás kontaktujte na: mob.: +420 774 402 858 nebo email: jezek@bbkovo.cz