Bezpečnostní dveře RC2

Ocelové bezpečnostní dveře RC2 pro Vás vyrobíme na míru dle vašich požadavků. Nabízíme je ve variantě vnitřní nebo venkovní, jednokřídlové, s požární odolností nebo bez požární odolnosti. Klademe maximální důraz na funkčnost, dlouhou životnost a vzhled každého vyrobeného kusu.


BB ADORY OP III, OS III, RC2                                                                                                              

Požární odolnost:

Jednokřídlové dveře - EI1 15-C / EI2 45-C / EW 30-C / EW 45-C

Dvoukřídlové dveře - EI1 15-C / EI2 45-C / EW 30-C / EW 45-C

Kouřotěsnost:

Jednokřídlové dveře - C0Sa

Dvoukřídlové dveře - C0Sa / C0S200


Druh konstrukce:

DP1


Určení:

Bezpečnostní plné hladké dveře RC2 se používají pro vnitřní a vnější uzávěry se zvýšenými požadavky na bezpečnost proti násilnému vniknutí. Jsou otevírané směrem do chráněného prostoru nebo směrem ven z chráněného prostoru. Pokud jsou vyrobené v protipožárním provedení, je jejich další funkcí zamezení šíření požáru otvory v dělících konstrukcí a poskytnutí dostatečně dlouhé doby k záchraně a evakuaci osob, zvířat nebo majetku.

Údaje o výrobku:

Konstrukce ADORY III - RC2  je tvořena vnitřním jaklovým rámem a dvěma plášti z pozinkovaného plechu tl. 1,25mm, minimálně 3 závěsy TRIO 15 a tři trny proti vysazení. Křídlo má výztuhy okolo zámku, závěsy jsou osazeny v ocelovém hranolu. Zámek je typu MBH (německý výrobce), zámek může mít volitelně panikovou funkci. V případě standardního zámku lze osadit kování Eurolaton rozeta nebo štít, v případě zámku s panikovou funkcí kliky musí být osazeno štítové bezpečnostní kování ve třídě RC3. Dveře mohou být osazeny panoramatickým kukátkem pouze v případě standardního zámku (ne u dveří s panikovou funkcí kliky).


Zárubeň je zhotovena z pozinkovaného plechu tl. 1,25mm, má zesílení okolo otvorů pro střelku a závoru zámku a otvory pro trny proti vysazení. Zárubeň může být provedena jako jednodílná nebo jako dvourámová pro dodatečnou montáž. Profil zárubně musí být vždy vyplněn betonem. 


Tyto dveře mají v ceně:

Bezpečnostní zámek třídy RC4


Povrchová úprava:

Standardně vypalovaná prášková barva (komaxit) v odstínech dle vzorníku RAL, individuálně mosaz nebo nerez provedení.


Tyto dveře mohou být:

                                                      


Možné varianty provedení:

- kouřotěsná úprava 

- zvuková neprůzvučnost R´w = 38 dB 

- atypické provedení šířky a výšky dle stavebního otvoru

- mechanicky výsuvná prahová lišta (automatický práh) 

- těsněný nerezový práh

- různé typy dveřního bezpečnostního kování

- doplňky – samozavírače

- nepožární provedení