O nás

Historie firmy BB kovo s.r.o. se začala psát v roce 1990, kdy bratři Boháči začali podnikat v kovovýrobě pod názvem B&B kovovýroba se zaměřením na umělecko-zámečnickou výrobu. Po několika letech se firma začala věnovat i vývoji a výrobě ocelových dveří, a to jak obyčejných nepožárních, tak i speciálních protipožárních ocelových dveří (bezpečnostních, neprůstřelných, zvukově izolačních, prosklených, kouřotěsných, velkorozměrových vrat atd.).

V roce 2010 byla založena firma BB kovo s.r.o., která se výrobou, vývojem a obchodem zabývá dodnes. Proběhla rozsáhlá modernizace celé výroby, včetně výstavby nových výrobních prostor. 

Ve vývoji a výrobě dveří se neustále zdokonalujeme. Všechny vyráběné dveře i mříže jsou certifikované a dveře se speciálními vlastnostmi prošly i všemi předepsanými zkouškami.

Náš vyráběný sortiment dveří nachází široké uplatnění jak v průmyslové, tak v občanské výstavbě.

Za dobu působení na trhu získala firma bohaté zkušenosti v oboru a  nabízí kompletní služby od zpracování cenové nabídky na základě projektu, přes následné zaměření na místě, výrobu a montáž, až po zaškolení z obsluhy a běžné údržby dodaných výrobků. Nedílnou součástí nabízených služeb je i odborné poradenství klientům a provádění povinných ročních kontrol provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení.