Prosklené ocelové dveře / Prosklené protipožární dveře

Ocelové dveře standardních i atypických tvarů, rozměrů i prosklení pro Vás vyrobíme na míru dle vašich požadavků. Nabízíme ve variantě bez požární odolnosti a s požární odolností s mnoha stupni požární ochrany. Klademe maximální důraz na funkčnost, dlouhou životnost a vzhled každého vyrobeného kusu.


BB ADORY III a BB ADORY IV nabízíme také v proskleném provedení. Dělíme je na prosklené dveře rámové a prosklené dveře výřezové. Prosklené rámové dveře mají pouze obvodový ocelový rám a zbylá plocha je ze skla. Prosklené dveře výřezové mají skleněné výřezy různých tvarů a velikostí, dle přání zákazníka. Obě varianty nabízíme bez požární odolnosti i s požární odolností. BB ADORY OS III / IV PROSKLENÉ VÝŘEZOVÉ OCELOVÉ DVEŘE    

Určení:

Určeny pro vnitřní i venkovní použití v občanské, průmyslové a speciální výstavbě, v protipožárním i nepožárním provedení. Jejich funkcí je zamezení šíření požáru otvory v dělících konstrukcí a poskytnutí dostatečně dlouhé doby k záchraně a evakuaci osob, zvířat nebo majetku. 


Údaje o výrobku:

OCELOVÉ DVEŘE BB ADORY OS III

Jednokřídlové a dvoukřídlové ocelové otočné požární dveře jsou určeny pro osazení do typových požárních ocelových zárubní. Dveřní křídlo je tvořeno pláštěm z pozinkovaného plechu tl. 1,25 mm, vnitřním ocelovým rámem a výplně ze speciálních protipožárních materiálů (dle požadované požární odolnosti). Pláště jsou po obvodu spojeny technickými spoji, které jsou překryty intumescentní (zpěňovací) páskou. Pasivní křídlo u dvoukřídlových dveří je opatřeno vnitřní mechanicky překlopnou zástrčí. Styk křídel u dvoukřídlových dveří je překryt těsněnou příraznicí (klapačkou). Křídlo je standardně vybaveno třemi kusy stavitelného závěsu TRIO 15 v povrchu bílý zinek, s výjimkou křídel šíře 1000 mm a více, které jsou z důvodu hmotnosti osazeny čtyřmi závěsy. Závěs umožňuje seřízení dveří ve dvou rovinách jen za použití imbusového klíče (pokud tento typ závěsu obsahuje také zárubeň, je seřízení možné ve třech rovinách). Požární vložkový zámek má zapuštěné čelo. Celková tloušťka křídla je 42 mm. Tyto protipožární dveře doporučujeme pro střední frekvenci užívání ( např. dveře v zázemí škol, nemocnic, restaurací, garáže rodinných domů, atd.)


OCELOVÉ DVEŘE BB ADORY OS IV

Jednokřídlové a dvoukřídlové ocelové otočné požární dveře se systémovou ocelovou zárubní. V případě požární odolnosti EI 60 a vyšší musí být křídla požárních uzávěrů osazena do systémové zárubně s děleným tepelným mostem. Dveřní křídlo je tvořeno pláštěm z pozinkovaného plechu tl. 1,25 mm, mohutným vnitřním ocelovým rámem a výplně ze speciálních protipožárních materiálů (dle požadované požární odolnosti). Pláště jsou po obvodu spojeny technickými spoji, které jsou překryty intumescentní (zpěňovací) páskou. Pasivní křídlo u dvoukřídlových dveří je opatřeno vnitřní mechanicky překlopnou zástrčí. Styk křídel u dvoukřídlových dveří je překryt těsněnou příraznicí (klapačkou). Křídlo je standardně vybaveno třemi kusy nerezového stavitelného speciálního zátěžového závěsu. Protipožární vložkový zámek má zapuštěné čelo. Celková tloušťka křídla je 66 mm. Zárubeň je nedílnou součástí uzávěru  a je vyrobena z pozinkovaného plechu tl. 2 mm. Tyto protipožární dveře doporučujeme i pro velmi vysokou frekvenci užívání ( např. dveře hotelových hal, obchodních center, průmyslových podniků, atd.) 


Tyto ocelové dveře mají v ceně:

Bezpečnostní zámek třídy RC4


Sklo:

Čiré vrstvené požární sklo nebo izolační dvojsklo (druhé sklo tvoří bezpečnostní Stratobel) 


Tyto ocelové dveře mohou být:

                                        

BB ADORY OS IV PROSKLENÉ RÁMOVÉ OCELOVÉ DVEŘE     

Určení:

Určeny pro vnitřní i venkovní použití v občanské, průmyslové a speciální výstavbě, v protipožárním i nepožárním provedení. Jejich funkcí je zamezení šíření požáru otvory v dělících konstrukcí a poskytnutí dostatečně dlouhé doby k záchraně a evakuaci osob, zvířat nebo majetku. 


Údaje o výrobku:

Jednokřídlové a dvoukřídlové ocelové otočné požární dveře se systémovou ocelovou zárubní. V případě požární odolnosti EI 60 musí být křídla požárních uzávěrů osazena do systémové zárubně s děleným tepelným mostem. Dveřní křídlo je tvořeno mohutným vnitřním ocelovým rámem s opláštěním z pozinkovaného plechu tl. 1,5 mm. Opláštění je po obvodu spojeno technickými spoji, které jsou překryty intumescentní (zpěňovací) páskou. Pasivní křídlo u dvoukřídlových dveří je opatřeno vnitřní mechanicky překlopnou zástrčí. Styk křídel u dvoukřídlových dveří je překryt těsněnou příraznicí (klapačkou). Křídlo je standardně vybaveno třemi kusy nerezového stavitelného speciálního zátěžového závěsu. Protipožární vložkový zámek má zapuštěné čelo. Zárubeň je nedílnou součástí uzávěru  a je vyrobena z pozinkovaného plechu tl. 2 mm. Tyto protipožární dveře doporučujeme i pro velmi vysokou frekvenci užívání ( např. dveře hotelových hal, obchodních center, průmyslových podniků, atd.) 


Tyto ocelové dveře mají v ceně:

Bezpečnostní zámek třídy RC4


Sklo:

Čiré vrstvené požární sklo nebo izolační dvojsklo (druhé sklo tvoří bezpečnostní Stratobel) 


Tyto ocelové dveře mohou být:

                          

Typově vyráběné rozměry ocelových dveří:

Jednokřídlové dveře                     Dvoukřídlové dveře

- 600x1970 mm                         - 1250x1970 mm

- 700x1970 mm                         - 1450x1970 mm

- 800x1970 mm                         1600x1970 mm

- 900x1970 mm                         - 1800x1970 mm

- 1000x1970 mm 

- 1100x1970 mm 


Maximální rozměry: 

Dle individuální nabídky


Povrchová úprava: 

Standardně vypalovaná prášková barva (komaxit) v odstínech dle vzorníku RAL, individuálně povrch mosaz nebo nerez provedení.


Možné varianty provedení ocelových dveří:

- kouřotěsná úprava 

- bezpolodrážkové provedení (s viditelnými závěsy, se skrytými závěsy) 

- prosklené provedení dle návrhu zákazníka 

- atypické provedení šířky a výšky dle stavebního otvoru, symetrické/asymetrické rozdělení dvoukřídlových dveří 

- mechanicky výsuvná prahová lišta (automatický práh) 

- těsněný nerezový práh

- různé typy dveřního kování, včetně bezpečnostního, panikového a kartového kování

- různé typy zámků, včetně bezpečnostních, panikových, elektromechanických nebo elektromotorických a kartových zámků 

- elektrický otvírač v zárubni nebo v pasivním křídle dvoukřídlových dveří (pouze dveře bez požární odolnosti)

- doplňky – samozavírače, koordinátory postupného zavírání křídel, průhledítka, automatické zástrče pasivního křídla 

- možnost připojení na EPS, EZS, čtečky 

- nepožární provedení

Soubory ke stažení

PDF PRODUKTOVÝ KATALOG.pdf