Služby

Našim zákazníkům nabízíme komplexní rozsah služeb - od profesionálního zaměření, přes výrobu a montáž, až po záruční a pozáruční servis.


odborné poradenství - naši obchodníci Vám rádi pomohou a poradí s výběrem Vašich dveří

profesionální zaměření - zajistíme Vám profesionální zaměření stavebních otvorů našimi zkušenými pracovníky

výkresová dokumentace - samozřejmostí u nás je výkresová dokumentace ke každým atypickým dveřím

výroba na míru - díky vlastní výrobě jsme schopni vyrobit dveře na míru dle Vašich požadavků (rozměrů, tvarů, barev, prosklení)

doprava výrobku - dopravu našich výrobků zajišťujeme jak našimi vozy, tak dopravní společností Top Trans po celé České Republice

odborná montáž - protipožární a speciální dveře není možné namontovat svépomocí. K montáži protipožárních dveří je nutné, aby montážník byl proškolený naší společností a měl platné osvědčení k montáži a servisu. K montáži bezpečnostních dveří je potřeba nejen osvědčení k montáži, ale také je potřeba mít platnou koncesi k provádění této činnosti

záruční i pozáruční servis - dle vyhlášky číslo 246/2001 Sb. je  nutné pravidelně jednou za rok provést kontrolu provozuschopnosti požárního, kouřotěsného nebo požárně kouřotěsného uzávěru (kontrola souladu uzávěru s podmínkami uvedenými v PBŘ, vizuální kontrola, kontrola funkčnosti celého uzávěru, kontrola mechanického poškození, těsnosti uzávěru a funkčnosti doplňků). Kontroly provozuschopnosti našich výrobků provádí pouze osoba odborně  způsobilá podle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, a proškolená naší firmou nebo řádně proškolená výrobcem technicky nebo funkčně srovnatelného druhu nebo typu požárně bezpečnostního zařízení.